Adres: ul. Błogocka 28,
43-400 Cieszyn, Polska
Godziny pracy: poniedziałek - piątek
godz. 07:00 - 15:00

Contact - Drukarnia Wydawnictwa ARKA

Contact info

  • Adres: Błogocka 28, 43-400 Cieszyn

  • Call us: + (48) 33 8582013

    Write to us: arka@arkadruk.pl

Working hours

  • Monday - Friday: 07:00 - 15:00 (CET)
Sales Director
Paweł Łętowski

+48 669663669

pawlik@arkadruk.pl

Sales / Accountancy
Małgorzata Szteler-Furmaniuk

+48 510638254

gosia@arkadruk.pl

Orders / Calculations (PL)
Zygmunt Dorda

+48 504796425

zygmunt@arkadruk.pl

Orders / Calculations (PL)
Marcin Wojnar

+48 504143703

marcin@arkadruk.pl

Dispatch / Receiving Goods
Jakub Milczarczyk

+48 501333289

ekspedycja@arkadruk.pl

Sales Representative (DE / EN)
Tobias Stute

+48 798875909

tobias@arkadruk.pl

Sales Representative (CZ)
Gedeon Koukol

+420 730844483

gedeon@arkadruk.pl

Sales Representative (PL / EN)
Danuta Pustówka

+48 504158102

danuta@arkadruk.pl

Sales Representative (FR / EN)
Nacer Amrani

+48 519570210

nacer@arkadruk.pl

Sales Representative / IT (EN / PL)
Bogusław Czekalski

+48 504143715

bogus@arkadruk.pl

CEO
Korneliusz Kaleta

+48 601618303

korneliusz@arkadruk.pl

Office / Secretary
Oliwia Madzia

+48 33 858 20 13

oliwia@arkadruk.pl

Production Manager
Jacek Leński

+48 695195625

jacekle@arkadruk.pl

DTP Layout / Graphic Design
Grażyna Kołbasa

+48 513181545

grazka@arkadruk.pl

Graphic Design
Hanna Gawlas

+48 513 181 545

grafika@arkadruk.pl

Digital Printing
Łukasz Cetera

+48 502389685

drukcyfrowy@arkadruk.pl

CTP Operator
Roman Plinta

+48 338580122

ctp@arkadruk.pl

CTP Operator
Sławomir Chwastek

+48 338580122

slawek@arkadruk.pl

Bindery
Jolanta Ziółkowska

+48 504796427

introligatornia@arkadruk.pl