Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/arkadruk/arkadruk.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/arkadruk/arkadruk.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/arkadruk/arkadruk.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Kontakt-CZ - Drukarnia Wydawnictwa ARKA
Adresa : ul. Błogocka 28,
43-400 Cieszyn, Polska
Telefon : + (48) 33 8582013
E-mail : arka@arkadruk.pl
Pracovní doba : pondělí – pátek
7:00 – 15:00

Kontakt-CZ - Drukarnia Wydawnictwa ARKA

Kontaktní údaje

  • Adresa: Błogocka 28, 43-400 Cieszyn

  • Zavolej nám: + (48) 33 8582013

    Napiš nám: arka@arkadruk.pl

Pracovní doba kanceláře

  • pondělí - pátek: 07:00 - 15:00
Obchodní ředitel
Paweł Łętowski

+48 669663669

pawlik@arkadruk.pl

Obchodní Oddělení / Faktury
Małgorzata Szteler-Furmaniuk

+48 510638254

gosia@arkadruk.pl

Objednávky / Kalkulace (PL)
Zygmunt Dorda

+48 504796425

zygmunt@arkadruk.pl

Objednávky / Kalkulace (PL)
Marcin Wojnar

+48 504143703

marcin@arkadruk.pl

Zásilka / Příjem Zboží
Jakub Milczarczyk

+48 501333289

ekspedycja@arkadruk.pl

Obchodní zástupce (DE / EN)
Tobias Stute

+48 798875909

tobias@arkadruk.pl

Obchodní zástupce (CZ)
Gedeon Koukol

+420 730844483

gedeon@arkadruk.pl

Obchodní zástupce (PL / EN)
Danuta Pustówka

+48 504158102

danuta@arkadruk.pl

Obchodní zástupce (FR / EN)
Nacer Amrani

+48 519570210

nacer@arkadruk.pl

Obchodní zástupce / IT (EN / PL)
Bogusław Czekalski

+48 504143715

bogus@arkadruk.pl

ŘEDITEL
Korneliusz Kaleta

+48 601618303

korneliusz@arkadruk.pl

Kancelář / Sekretariát
Oliwia Madzia

+48 33 858 20 13

oliwia@arkadruk.pl

Vedoucí Výroby
Jacek Leński

+48 695195625

jacekle@arkadruk.pl

Složení DTP / Grafika
Grażyna Kołbasa

+48 513181545

grazka@arkadruk.pl

Grafika
Hanna Gawlas

+48 513 181 545

grafika@arkadruk.pl

Digitální Tisk
Łukasz Cetera

+48 502389685

drukcyfrowy@arkadruk.pl

Operátor CTP
Roman Plinta

+48 338580122

ctp@arkadruk.pl

Operátor CTP
Sławomir Chwastek

+48 338580122

slawek@arkadruk.pl

Vazba Knih
Jolanta Ziółkowska

+48 504796427

introligatornia@arkadruk.pl