Adresa : ul. Błogocka 28,
43-400 Cieszyn, Polska
Telefon : + (48) 33 8582013
E-mail : arka@arkadruk.pl
Pracovní doba : pondělí – pátek
7:00 – 15:00

Kontakt - Drukarnia Wydawnictwa ARKA

Dane kontaktowe

  • Adres: Błogocka 28, 43-400 Cieszyn

  • Zadzwoń do nas: + (48) 510638254

    Napisz do nas: arka@arkadruk.pl

Czas pracy biura

  • poniedziałek - piątek: 07:00 - 15:00
Dyrektor Handlowy
Paweł Łętowski

+48 669663669

pawlik@arkadruk.pl

Dział Handlowy / Faktury
Małgorzata Szteler-Furmaniuk

+48 510638254

gosia@arkadruk.pl

Zamówienia / Kalkulacje
Zygmunt Dorda

+48 504796425

zygmunt@arkadruk.pl

Zamówienia / Kalkulacje
Marcin Wojnar

+48 504143703

marcin@arkadruk.pl

Ekspedycja / Odbiór Towaru
Jakub Milczarczyk

+48 501333289

ekspedycja@arkadruk.pl

Przedstawiciel Handlowy
Tobias Stute

+48 798875909

tobias@arkadruk.pl

Przedstawiciel Handlowy
Gedeon Koukol

+420 730844483

gedeon@arkadruk.pl

Przedstawiciel Handlowy
Danuta Pustówka

+48 504158102

danuta@arkadruk.pl

Przedstawiciel Handlowy
Nacer Amrani

+48 519570210

nacer@arkadruk.pl

Przedstawiciel Handlowy / IT
Bogusław Czekalski

+48 504143715

bogus@arkadruk.pl

DYREKTOR
Korneliusz Kaleta

+48 601618303

korneliusz@arkadruk.pl

Biuro / Sekretariat
Oliwia Madzia

+48 33 858 20 13

oliwia@arkadruk.pl

Kierownik Produkcji
Jacek Leński

+48 695195625

jacekle@arkadruk.pl

Skład DTP / Grafika
Grażyna Kołbasa

+48 513181545

grazka@arkadruk.pl

Grafika
Hanna Gawlas

+48 513 181 545

grafika@arkadruk.pl

Druk cyfrowy
Łukasz Cetera

+48 502389685

drukcyfrowy@arkadruk.pl

Operator CTP
Roman Plinta

+48 338580122

ctp@arkadruk.pl

Operator CTP
Sławomir Chwastek

+48 338580122

slawek@arkadruk.pl

Introligatornia
Jolanta Ziółkowska

+48 504796427

introligatornia@arkadruk.pl